KamČůZeK

Jak proti nervozitě při zkouškách?

Jak se nestresovat a nenervovat u přijimaček?

Nejlepší odpověď
Lenjička

Mě nejvíc pomohlo, když jsem zjistila, že víc jak polovina lidí je hloupější než já, nevědí, že vodík je jednovazný a ptali se mě na úplně banální blbiny 🙂
Můsíš si uvědomit, že šprt je ve třídě maximálně jeden, ale všichni ostatní jsou na tom jako ty 😁 Hloupí, líní, vystresovaní 🙂 (Myslím v tom dobrém 😉 )

Další odpovědi
chudst

Me u prijmacek pomohlo to, ze jsem vedel, ze jsem byl prijat bez nich na jednu skolu (kam jsem sice zase tak moc nechtel, ale v nejhorsim to byla jistota). Takze jsem mohl mit jedine lepsi skolu. Stres i nervozitu odbouras dukladnou pripravou, protoze zjistis, ze se otazky vetsinou opakuji, takze te pak zadna neprekvapi. A kdyz ano, tak plati to, co psala Lenjicka: Sprtu a genialnich lidi je jen par, ostatni jsou na tom uplne stejne, ne-li hur nez ty. To, ze nevyplnis treba i ctvrtinu odpovedi neznamena, ze te na skolu nevezmou – ostatni nevyplni treba ani polovinu. Takze v klidu, neznervoznuj se. Je dobry znervoznit ostatni xP Treba si tam vezmi noviny a pred zacatkem si je cti, budes vypadat, ze jsi nad veci, coz ostatnim moc neprida :P

EMgi

Já píšu příjmačky tohle úterý, takže jsem hrozně vystreslá už ted :D mě třeba pomáhá čokoláda :D a kámoška mi říkala, že když se pořádně nadechnes že ti je pak „líp“ ;D