Avatar uživatele
KamČůZeK

Jak proti nervozitě při zkouškách?

Jak se nestresovat a nenervovat u přijimaček?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, chudst, Lenjička před 4747 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Mě nejvíc pomohlo, když jsem zjistila, že víc jak polovina lidí je hloupější než já, nevědí, že vodík je jednovazný a ptali se mě na úplně banální blbiny 🙂
Můsíš si uvědomit, že šprt je ve třídě maximálně jeden, ale všichni ostatní jsou na tom jako ty 😁 Hloupí, líní, vystresovaní 🙂 (Myslím v tom dobrém 😉 )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Me u prijmacek pomohlo to, ze jsem vedel, ze jsem byl prijat bez nich na jednu skolu (kam jsem sice zase tak moc nechtel, ale v nejhorsim to byla jistota). Takze jsem mohl mit jedine lepsi skolu. Stres i nervozitu odbouras dukladnou pripravou, protoze zjistis, ze se otazky vetsinou opakuji, takze te pak zadna neprekvapi. A kdyz ano, tak plati to, co psala Lenjicka: Sprtu a genialnich lidi je jen par, ostatni jsou na tom uplne stejne, ne-li hur nez ty. To, ze nevyplnis treba i ctvrtinu odpovedi neznamena, ze te na skolu nevezmou – ostatni nevyplni treba ani polovinu. Takze v klidu, neznervoznuj se. Je dobry znervoznit ostatni xP Treba si tam vezmi noviny a pred zacatkem si je cti, budes vypadat, ze jsi nad veci, coz ostatnim moc neprida :P

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
EMgi

Já píšu příjmačky tohle úterý, takže jsem hrozně vystreslá už ted :D mě třeba pomáhá čokoláda :D a kámoška mi říkala, že když se pořádně nadechnes že ti je pak „líp“ ;D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek