Pokročilý

Jak proti nervozitě při zkouškách?

Jak se nestresovat a nenervovat u přijimaček?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mě nejvíc pomohlo, když jsem zjistila, že víc jak polovina lidí je hloupější než já, nevědí, že vodík je jednovazný a ptali se mě na úplně banální blbiny :-)
Můsíš si uvědomit, že šprt je ve třídě maximálně jeden, ale všichni ostatní jsou na tom jako ty :-D Hloupí, líní, vystresovaní :-) (Myslím v tom dobrém ;-) )

Další odpovědi:

Zlatý

Me u prijmacek pomohlo to, ze jsem vedel, ze jsem byl prijat bez nich na jednu skolu (kam jsem sice zase tak moc nechtel, ale v nejhorsim to byla jistota). Takze jsem mohl mit jedine lepsi skolu. Stres i nervozitu odbouras dukladnou pripravou, protoze zjistis, ze se otazky vetsinou opakuji, takze te pak zadna neprekvapi. A kdyz ano, tak plati to, co psala Lenjicka: Sprtu a genialnich lidi je jen par, ostatni jsou na tom uplne stejne, ne-li hur nez ty. To, ze nevyplnis treba i ctvrtinu odpovedi neznamena, ze te na skolu nevezmou - ostatni nevyplni treba ani polovinu. Takze v klidu, neznervoznuj se. Je dobry znervoznit ostatni xP Treba si tam vezmi noviny a pred zacatkem si je cti, budes vypadat, ze jsi nad veci, coz ostatnim moc neprida :P

Já píšu příjmačky tohle úterý, takže jsem hrozně vystreslá už ted :D mě třeba pomáhá čokoláda :D a kámoška mi říkala, že když se pořádně nadechnes že ti je pak "líp" ;D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.