Spiritus

Jak proti havěti?

Začla nám sezona komárů,vos a jiného otravného hmyzu.Jak se proti nim bránit?Máte nějaké oblíbené repelenty nebo babkovské rady?A co když přeze všechno zaútočí?Jak bojujete proti úporně svědícím,palícím a bolavým pupínkům a puchýřům?

Nejlepší odpověď
panenka

Já si každý rok u nás v obchodě kupuji repelent Predátor je to na komáry,klíštata funguje to na 4 hodiny a pak se člověk musí nastříkat znovu.Doma používam reidy i v noci a na svědění jsem si koupila v lékarně za 140 kč YBE krém je to velmi vynikájící krém proti bodnutí,svědění doporučuji vyzkoušet.

Další odpovědi
anonym

Hlavně nemilosrdně. Prostředků je celá řada.Mně pomáhá,co se svědivých míst týče Alpa. Jinak – jsem městský tvor,tady těch potvor zase moc není,takže zaručený prostředek vlastně ani nemám.Kromě té Alpy.Ta funguje neomylně.U mě.

Džanička

Já používám na svědění také alpu,ale nejdřív si do ní natrhám hodně květů řebříčku.Časem to celé ztmavne,ale to nic není.Čím víc květů,tím líp.Vždy toho dělám sklenici od okurek,která vydrží několik let,a každý rok to zcedím a do té samé alpy dám nové květy,a doleju alpou.Zkus to je to,na potírání je to výberné.