geekocz

Jak protáhnout kabel husím krkem bez pomoci pružiny?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pružinu jsme v husím krku neměli, byl v ní provázek a na ten se kabel navázal, pak protáhl.

Pokud tam provázek není a je husí krk tenký, tak doporučuji nejprve protáhnout tenký drát a na ten teprve navázat kabel:-)))

Problém jsou odbočky, rohy zdí:-(((

Další odpovědi
klumprt

Jestli už je husí krk zalepený ve zdi, tak nevím, co s tím. Ale jestli je volně, tak lze nejdřív protáhnout provázek a to tak, že na provázek uvážeme něco těžkého, například kovovou matku a necháme ji propadávat dolů tak, že matka táhne za sebou provázek. Takhle jsem to dělal nedávno já 🙂

cukrar

ocelovým drátem na kabely..je to smotané v kruhu..

gagaga

kazdopadne si nezvete na navstevu male deti !
ja pozvala kamaradku pred par lety do novostavby..ne­dodelane – a jeji malej syn me v hornim patre do vsech " direk " nahazel male kastany ..
a jeste se nam tim pak prisel dolu pysne pochlubit :)

  • iv-

zzzzz

🙂 jak jste je vyndala? 😁

gagaga

nevyndala..jsou tam zazdeny dodnes :(
chtela jsem tv dole v kuchyni a v pokoji pro hosty

  • iv-

zzzzz

🙂