LuK4S3k CZ

Jak prosímvás na GTA San Andreas vezmu lidi ze svého gangu a šel přivlastňovat teriterium

Jak prosímvás na GTA San Andreas můžu udělat aby členové gangu (ti zelení) když na ně namířim lozily zamnou a pomáhaly přivlastňovat teritorium poraďte prosím
Doplňuji:
Moc díky, a nevíš jak se dá udělat aby zastavily vím ze na psp to je šipka dolů a nahoru aby šly zase za tebou nevíš jak se to dělá na PC.

Odpovědi
Dudny

Je to jednoduche na svého clena gangu namiř jako kdyz chces střílet a zmáčkni G a už je u tebe a Respekt slouží k tomu abys si mohl pribrat co nejvic clenů