Korius

Jak propojit TV a repro 5.1.

Ahoj, prosím jak propojím TV (LG) a repro (Genius) 5.1., nyní mi hrajou jen když koukám na DVD, ale potřeboval bych zjistit, zda-li by šlo, aby hrály i když koukám normálně na TV, a nebo hlavně když hraju na Xboxu. Asi mi budou chybět i kabely (nemám nové repro). Zde je fotka, jak vypadají jednotlivé vstupy a výstupy u TV, DVD a repra, takže neví někdo, prosím, jak dále? http://postim­g.org/image/aq17viz9j/

Odpovědi
Kura

To by jsi musel koupit receiver a všechno propojit přes něj. Repráky 5.1 jsou ti u TV na nic, protože TV nevysílá s 5.1 zvukem, kromě HD kanálů a to jen některý pořady. Receiver je ale drahá sranda, takže bych zvolil repráky na xbox a pouštět filmy přes něj.

Korius

Děkuji za odpověď, tomu jsem se chtěl právě vyhnout :( No já mám vlastně Xbox propojen s TV hdmi kabelem, takže k xboxu mám koupit jiné bedny, nebo tady ty půjdou nějak propojit? Abych byl upřímný, tak mě ani ta TV tak moc neštve, hlavně jsem chtěl, aby mi šly při hraní :)