vydra4444

Jak propojit televizi s mobilem???

Mám telefon Sony Xperia J a Samsung Smart TV, našel jsem plno aplikací do mobilu, kterými lze zjednodušit ovládání televize a pár dalších aplikací. Jenomže obě musí být připojeny k internetu přes stejnou wifi, což je problém, jelikož v televizi mám internet přes kabel. Nedá se to nějak obejít nebo propojit jiným způsobem???

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou-li aplikace stavěné na ovládání přes LAN (wifiLAN), těžko to nějak „obejdeš“.
Přes jaký „kabel“ máš net v TV?
Pokud je to kabel od modemu do ´LAN´, kup si nějaký wifi router (např. http://www.mi­ronet.cz/Defau­lt.asp?CatId=25169&nS­ortCat=25169&P­N=Price&SORT= ) a zprovozni vlastní wifi – pak TV s mobilem snadno propojíš…

huxa

Pochybuji, že máš pouze TV připojenou k internetu, určitě ještě PC, tudíž máš doma nejspíše i modem, většina modemů také má wifi, ne? A tím pádem, pokud se k ní připojíš, mělo by ti to fungovat.