federos

Jak propojit plazmu LG 50PJ650 s domácím kinem LG HT303PD 5.1, tak aby šel zvuk kina i při sledování TV ?

Nejlepší odpověď
P.T.

Tak leda, že mezi ty dva stroje strčíte AV receiver. TV má jen optický audio výstup. To zase nemá to staré kino, to má maximálně kompozitní nebo AUX vstup (červený/bílý cinch), takže smůla. Pokud to nechcete řešit dokupováním AV receiveru, tak si kupte i nové kino (když už telku) nebo tento kupte převodník.

http://www.shop-centrum.cz/hama-root/hama/hifi-tv-domaci-kino/av-elektronika/kon­vertory/audio-da-prevodnik-digital-analog.html

Další odpovědi
Michal Kole

nejlépe HDMI kabelem

federos

Dík,tak asi koupim new kino ,–)

P.T.

Hlavně ať to kino má optický vstup 🙂 U domácích kin to ještě pořá není pravidlem!!!!!!