Mirek4533

Jak propojit obraz PC s obrazem na Tv?

Dobrý den,
zajímalo bych mohl skrz HDMI vstup propojit obraz na PC a na televizi. Zkrátka a dobře, potřebuji aby to co mám na obrazovce u PC, aby se mi ukázalo na TV.Jak se jmenuje ten kabel a kde se dá koupit?

Nejlepší odpověď
cochee

Provedeš v nastavení zobrazení v počítači, musíš aktivovat sekundární monitor a pak zvolit režim; klonování je jedním z režimů (to je to, co potřebuješ). Samozřejmě musíš i zvolit HDMI vstup na TV, jak popisuje arachis.

Další odpovědi
arachis

Pokud obojí má slot na HDMI,t ak se pak výběr provádí dálkovým ovladačem od TV. My to máme jako třetí tlačítko v první řadě nahoře ovladače.

Kepler

Jak píše cochee, ale ještě je nutno na pc v režimu zobrazení nastavit optimální rozlišení.

anonym

propojit kabelem, na TV nastavit v menu Přidat zařízení + jeho vstup (HDMI 1,2,3 atd) a pak si to zařízení i pojmenovat pro příště

Kura

Kabel je HDMI – HDMI 1.4 !
Pokud je potřeba delší než 5 m, potřebuješ aktivní kabel.

tony2412

já mám televizi která má vstup přímo VGA tak jsem jenom přepojil kabel z monitoru na televizi a je to.Některý televize mají PC vstup.