Pepa Diviš

Jak propojit kytaru s PC?

Vlastním el. kytaru a chtěl bych ji propojit do PC. Stačí mi, když si koupím redukci na jack 3.5 a připojím do zvukové karty (integrovaná Realtek HD Audio) přímo z kytary? Nebo je lepší koupit kabel a napojit to přes kombo? (10W, je tam výstup pouze pro sluchátka, nevím jestli je to to samé jako line-out)

Nejlepší odpověď
anonym

http://hudebni­forum.cz/studio-a-recording/faq-zakladni-vybava-pro-domaci-nahravani-t36035.html

Další odpovědi
Hlada

Kytaru bys musel připojit do mikrofonního vstupu. Linkový snímače nevybudí. Bylo by dobré vědět smysl takového počínání, aby bylo možné napsat víc.
Linkový výstup má vyšší impedanci. V praxi ho můžeš nahradit sluchátkovým.