lorwynes

Jak propojit HTC Wildfire S s počítačem ?

Strčím USB do počítače a nic to nedělá, přitom to píše, že je to správně nainstalováno, co s tím ? Děkuji
Doplňuji:
Mobil se po připojení přes USB nabíjí. potřeboval bych přenést z pc věci do mobilu.

Odpovědi
Dochy

buď konkrétnější. Na HTC je mnoho druhů spojení s různmi funkcemi. Co přesně chceš.
Jinak zkontroluj kabel.
Co dělá telefon? Nabíjí? Oznámil připojení? Zeptal se, jaké spojení chceš navázat? Máš originál systém?
Doplňuji:
zkus jiný kabel, v nastavení telefonu zkontroluj způsob připojení k počítači a zda je zaškrtnuta volba „dotázat se“, nebo je to nastaveno pevně (to vše ale záleží na verzi systému a lokalizaci)

anonym

To´s to moc neupřesnil…
😉
…„to píše, že je to správně nainstalováno“… – co TO píše a co TO je nainstalováno?
… a co „potřebuješ přenést“?
___
No – ten mobil by měl být ´mass storage´, takže

  • kukni do Průzkumníka, zda máš mobil připojený jako další disk
  • pokud ne, zkus mobil odinstalovat a znovu nainstalovat
  • pokud ani to nepomůže, zkus jiný USB port (případně i jiný kabel, máš-li)

___
Případně (nouzově) – předpokládám, že máš v mobilu kartu – takže můžeš kartu vyndat, k počítači připojit čtečkou a potřebné přenést tímto způsobem.