vita

Jak propojit DVD rekorder??

Ahoj,potřebuji zde poradit,mam DVD rekorder s hdd,kam jsem si v nepřitomnosti nahraval pořady přes kabelovku. Nyni mame společnou antenu v digitalu a na devedečku nechytnu žadny program. Když koupim set-top-box,budu zase moci libovolne nahravat??Díky

Odpovědi
Hlada

Jestli tomu rozumím správně, tak v kabelovce byl analog a rekorder nemá digitální tuner. Pak bude nutné použít set.top-box. Programování bude trochu složitější. Bude nutné v set-top-boxu nastavit kanál a čas a zároveň v rekordéru čas spouštění z externího zdroje, kam bude připojený set-top-box.