Pokročilý

jak propojit

mobilní telefon s počítačem , nebo notesem tak aby tento pracoval se signálem jenž mobil má , zatímco notes nikoliv. Je to proveditelné???
Doplňuji:
Mobil jsem propojil s notesem ale funguje mi to obráceně, tedy mobil je napojen na pc a bere signál z něj.Jak to tedy upravím.Mám nokii E52 a musím udělat upravu v mobilu?Pokud ano tak jak tedy dosáhnout toho aby mobil sloužil jako modem pro pc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jde to.
Propojíš kabelem z výbavy mobilu a v mobilu nastavíš použít jako modem.
Praxe

Další odpovědi:

Bronzový

Každý výrobca má na svojej web stránke zverejnený program, ktorý spolupracuje s telefónom. Vždy treba spojiť telefón s pc pomocou data kábla. Ja napríklad sťahujem z mobilu do pc fotosnímky a video, ktoré som nahral mobilom a potom to vo fotoeditore v pc upravujem a uschovám.
Doplňuji:
Ja nemám Nokiu, ale Sony Ericsson. Nemám ani nahratý program SE suite. Keď strčím usb kábel do pc, ukáže mi pc, lokálny disk pripojený mobil ako nové prídavné zariadenie . Sťahujem z mobilu a podobne aj fotodigitálu snímky na pc. Späť som ešte nepotreboval , aj Nokia má určite nejaký synchronizačný program. Načim sa pozrieť na stránku Nokie a do návodu. Podľa môjho názoru má Nokia príliš komplikovaný a zložitý software. SE je omnoho prehľadnejší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.