vrchal

Jak prolnout dvě fotografie ? Existuje postup jak na podkladovou fotografii „položit průsvitnou“ fotografii další ?

Nebo jak zprůhlednit fotografii, nejlépe ve Photoshopu ?

Odpovědi
Magix.cz

Nebo i v Gimpu (dobrej a zadarmo) : tu druhou fotku zkopíruješ do další vrstvy a nastavíš její průhlednost (opacity) na 50%. Pak to vyexportuješ zase do .jpg nebo jak chceš.

WoIfy

Možností je dost. Jde o to, jakým způsobem to chceš prolnout.
Prakticky každý kvalitnější grafický program tipu Gimp, Photoshop, Lightroom, nebo napr. Zoner to zvládnou bez problému. Jen je třeba si s tim trošku pohrát. 😉

dejavu

Podívejte se na videonávody, je tam několik tutoriálů, jak na to https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=photoshop+tu­torial+prol%C3%AD­n%C3%A1n%C3%AD

Lamalam

V libovolném editoru, který umožňuje práci s vrstvami. Potom už je to jenom záležitost nastavení režimu prolínání.