Jak proflákat život?

Nejlepší odpověď
anonym

No tak nejdřív by to asi chtělo nedodělat školu, pak zůstat nezaměstnaný, pak bych doporučovala udělat si tak dvě, tři děti, v zápětí jít sedět za krádeže, nebo znásilnění, potom jsem ještě zapomněla, že by ses třeba mohl oženit, rozvést a to ještě tak zopakovat několikrát, prostě do tý doby, dokud nebudeš mít ještě tak o dvě děti víc a tak větší dluhy, pak by se hodily nějaký ty podřezaný žíly, drogy, to ses vlastně naučil v tý base, to už je jasný, že tě nikam ani nepříjmou do práce, zvlášť, když řekneš, že jsi positivní HIV, tak já nevim…to by pro začátek mohlo stačit, ne?To by ti mělo být tak asi padesát, jde toho stihnout i víc, ale myslím, že tohle zatím stačí.

Další odpovědi
petra15

Princess to udelá takto : (deti a mládez nectete, není to nic pro vás) Skolu dodelám, jen kdyz se mi bude chtít, dále zcela princesní nezamestnanost…,pak v internetu dávat pozor a být jen pul hod. denne – zádné drepení, „chození“ do nejaké práce neprichází vubec v úvahu(co to vubec má být?), „Pruvodce flákáním“ si musím porídit, „nahrabaný slusný balík“ je k dispozici, a tak jsem se tu uz hodne naucila…a dnes mám jeste práce dost : jdu do kadernictví a pak si jeste musím koupit boty, a to uz je pro dnesek az az…Ono to s tím flákáním taky ani pri nejlepsí vuli nejak nejde ! 🙂:DDD

NoNamer

Ještě je tu možnost prosedět celej život u internetu. To bych taky nazvala proflákaným životem.

zjentek

chozením do zaměstnání? :o
Doplňuji:
..to je ale promarněný život a to je něco jinýho ,)

marci1

Inspirace :
Citáty z článku „Průvodce flákáním“ :
„Flákání je umění, které neovládá každý“.
„Flákání je ta krásná chvilka pro sebe, kterou po nás Bůh chce”.

http://prigl.cz/pru­vodce/flakani-je-umeni-ktere-neovlada-kazdy-%E2%80%93-i-dil/

Kelt

Pouze 2 % lidí mají svůj cíl a něco dokáží. Ohlédni se za sebe a bilancuj svůj život, co jsi dokázal, komu jsi pomohl atd. Jsi spokojený ze svých odpovědí? Když ano , tak jsi život neproflákal, ale stejně tak se dá všechno dohnat. Člověk je v tomto vynalézavý. Ale záleží na každém z nás a co uděláme, za to si můžeme sami.

suaeda

Základem je mít nahrabaný slušný balík a pak už to to flákání jde snadno.

bolak

Chce to flákat, flákat a flákat, a dát do toho všechno!

Stingo

Dřepět za počítačem a jinak nic užitečného nedělat.