Nenaplněný

Jak prodloužit Avast?

Když mi měla vypršet domácí verze Avastu, stáhnul jsem si jinou a ta je pouze na měsíc. Registrační kód už nemám. Jak nainstalovat domácí verzi na delší dobu? Dík

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Registrační kód si můžete nechat zaslat kolikrát chcete, platnost je vždy 1 rok. Po vypršení, nebo i během čerpání, si můžete zdarma objednat další licenční číslo na další 1 rok.

Objednat můžete na uvedené adrese. Příjde to do 24 hodin na Váš email.

http://www.avas­t.com/cs-cz/registration-free-antivirus.php

Další odpovědi
led

môžete si odinštalovať a znova nainštalovať a zaregistovať sa znova. V tomto prípade je to nová inštalácia a nová registrácia platná na 1 rok. Po roku nový kolotoč odinštalovať-nainštalovať

Radovan M

U všech shareware programů, před spuštěním, přenastavím datum v počítači na datum kdy jsem program instaloval. Obyčejná blbost, ale ne každého napadne :D Můžete zkusit 😉