Domingster

Jak prodávat do zahraničí?

Zdravím. Potřebuji něco prodat na ebayi, jenže jsem narazil na problém. Nevím co zvolit za dopravu, a hlavně nevím, jak udělat, aby bylo dodání pro zákazníka zadarmo. Opravdu netuším. Poradí někdo jak na to? Řekněme, že odesílám malý lehký balík, ale jak to udělat? Dojdu na poštu a z pošty ho odešlu na danou adresu? Jak zjistím za jak dlouho dorazí zboží k zákazníkovi a kolik ho to bude stát, nebudu-li nic platit. Byl bych rád, kdyby poradil někdo, kdo s tímto má zkušenosti. Díky předem.

Odpovědi
Rumíček

Stačí poslat balíček poštou. Poštovné platíš ty, příjemce to nebude stát nic. Do většiny států to půjde maximálně týden, ale nikdo to nezaručí.

Hamon

Na http://kzas.ces­kaposta.cz/ si můžeš spočítat cenu. Jak dlouho to půjde záleží na víc faktorech (např. celní řízení?), počítej týden.