_-Viki-_

Jak prodat vlastní značku?

Dobrý den,
Chci se zeptat, co vše je potřebné pro prodej vlastního textilu se svojí značkou. Mít registrovanou ochranou známku? Mít živnostenský list a vést daňovou evidenci? A zda můžu prodávat pomocí Facebook stránky, kam bych jen ze začátku přidával návrhy a lidé by psali pomocí PM. Hádám, že jenom tak hodit produkt na Facebook, poslat případnému zájemci a nechat si zaplatit asi nepůjde.
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Drap

Nejdříve musíš najít někoho, kdo ji chce koupit. Potom můžeš sjednávat podmínky. Pokud značku nemáš registrovanou, nemůžeš ji prodávat.