Jak "prodat" své znalosti? Dlouhodobě se mi to nedaří. Z finančních důvodů nemám možnost většího kontaktu s lidmi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Záleží na tom, jaké znalosti, z kterého oboru. Na takovouto obecnou otázku se nenechá odpovědět.
Doplňuji:
TO Drap. V krátkodobém měřítku se mohou znalosti, um, zručnost zdát jako by na překážku. Já to zase vidím trochu jináč z časově dlouhodobějšího pohledu a mám zkušenost opačnou. Po tom co všichni chtěli mladíky jsem narazil na firmu, která preferuje zkušenost a orientaci v odborné problematice. Mladíci teď nestíhají :)

Další odpovědi:

Zlatý

Z otázky neni patrné, o co vlastně jde. Z vlastní zkušenosti vím, že znalosti, vzdělání, um a spousta dalších věcí bývají v dnešní době občas spíše na obtíž.

Dobrý večer, pokud máte přístup na internet a toto zvládáte finančně, máte obrovské možnosti. Kontakty a informace jsou dnes fakticky cenné zboží. Záleží na Vás, jak to využijete. Jen bych se spíš zamýšlela nad tím, zda nechcete ve skutečnosti změnit cíl. Mnohem větší uspokojení mi v životě přinášelo svými znalostmi pomáhat ostatním. Peníze většinou při tom také nakonec nějaké přišly. Ale s nimi přicházely i zpětné reakce mých partnerů a ty byly většinou cennější, než finance. Často partnerství přecházelo do přátelství. To se nedá zaplatit.
Druhá varianta Vaší otázky by mohla být, že chcete poradit, jak nejlépe uplatnit své znalosti např. u budoucího zaměstnavatele. I zde Vám internet nabízí daleko nejširší nabídku - můžete využít stránky job serverů s nabídkou uplatnění a sám si vybírat, koho oslovíte. Můžete se po internetu poradit, jak připravit svou prezentaci před budoucím zaměstnavatelem či personální agenturou, jak vystupovat na pohovorech a jiní se zde s vámi podělí o zkušenosti, pokud napoprvé neuspějete. Dále mohu doporučit webové stránky, kde se stovky tvořivých lidí snaží předvést, co umí manuálně a lze tam najít mimo blbůstky také hotové poklady. Zkuste si otevřít www.fler.cz. Možná, že si zde založíte firmičku na uměleckou rukodělnou práci z domova. Možností je nepřeberně. Přeji Vám úspěch, až to začnete zkoušet. Některé věci jsou jen záležitostí nápadu, ne financí. A ani se nemusíte hnout z domova, od svého PC. Hodně štěstí Vám přeji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.