kurec

Jak prodat Nintendo 3ds?

Daval jsem to na sbazar za 3900(vysoká Protože si chci koupit nový PSP Portable 3004)nikdo si to nechce koupit.nikdo se známich to nechce koupit do zastavárny to nemůžu dát protože mi není 18 a do obchodu s bazarem to nikde nechcou(V Ostravě) a vyhodit to na ulici to nechci tak co s tím ? Nechcete to někdo ?

Odpovědi
Dochy

To si myslíž, že Ti to někdo z druhý ruky koupí za cenu, která skoro odpovídá prodejní ceně nového kusu s jasným původem a plnou zárukou? Jestli se toho chceš bavit, nabídni to na nějaký aukční servr za rozumnou cenu (třeba poloviční) s trochou štěstí Ti zájemci cenu navýší.
(Pozor, pokud bude jen jeden zájemce, musíš mu to prodat i za tu stanovenou nízkou cenu)