salsa verde

jak probíhala dnešní pařba u Miroslavsta?

z důvodu tvrdého celodenního odpočinku jsem se bohužel nemohla dostavit.
Doplňuji:
otázky budou teď nebo to rozbalíme až po 22h?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To asi každý, jelikož nikdo nepřijel.
Takže tu pojídám slané chipsy, ve skliničce mám uvařenou kávu a přemýšlím jak dnes koho „vytočit“ svými otázkami :D

Další odpovědi
BEAES

Nikdo nenapsal kde a v kolik, tak jsem byla na burčáku a ještě ho dopíjím.

ten který je

Já musel do práce.Vy jste přes den Salso odpočívala?Proboha po čem jste byla tak unavena?;-)

salsa verde

To víte že jo, já vám to řeknu a budete to chtít pak dělat taky 🙂 Proč chodíte do práce i v sobotu? Nebyla by pařba u Miroslavsta lepší? 😁

ten který je

Já vím že chodit do práce v sobotu je blbost,ale já myslel že ta pařba bude ve středu.:-)

salsa verde

proboha ne!! ve středu je pařba u mně!! 🙂vemte si k té středě volno v úterý a ve čtvrtek.

ten který je

Tak jo.Nebudu zvonit ale přijdem s Miroslavstem přes Váš monitor.Snad nějak prolezem,my jsme štíhlí.:-)