osamělývlk

Jak probíhá závěrečná kolona v tanečních?

Zvou se tam jenom rodiče nebo třeba koho chci (kámošky, sestřenice…)? Díky za informace.
Doplňuji:
U nás se říká v předtanečních věneček a v tanečních kolona 🙂 Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to slyším prvně závěrečná kolona -
u nás se říká věneček a účastníci si pozvou koho chtějí

Další odpovědi
Damiana

Kolona??? Tý brďo, to je jak tanec někde v zákopech nebo pípa v MASHi!
Bývá prodloužená a nakonec věneček – tam si pozveš obvykle rodiče (můžeš i další příbuzenstvo, ale ne moc po hujerovsku – mysli i na další tanečníky:-). Většinou se tam koná promenáda s rodičem a také tzv. garde tanec – dívka tančí se svým otcem, chlapec zase s matkou.
Doplňuji:
Rádo se stalo…:-)
Btw – Není to předtančení? Fakt předtaneční? Kde to je – u vás???:-)