AAmila

Jak probíhá váš vánoční den?

Co vše děláte?
Chodíte na mše do kostela?

Nejlepší odpověď
Nechápavé

Jako kazdy normalni den, akorat si dame kapra se salatem a darky :)

Další odpovědi
briketka10

Je brzy se ptát až bude po, tak napíšu,
ale do kostela jistě nechodím mám to
daleko, kdybych měla kostel blízko šla
bych si poslechnout aspoň varhany ty
mám moc ráda.

anonym

zdobím stromeček, vařím polévku, připravím salát a řízky, pivo dám vychladit a zkontroluji teplotu ve vinotéce. vše už mám dnes hotovo a to jsem ještě musel pro květiny, jelikož má moje drahá dnes svátek. večer pojíme, popijeme, rozdáme dárky (doufám, že se ten můj červená v garáži) 😁

cochee

Dělám cokoliv, co jindy. Jakožto ne-křesťan do kostela nechodím. Jest zde snad křestan, který chodí do kostela na mši POUZE o Vánocích? To je pak zm*d a ne křesťan.

Lamalam

Smažím, chystám na stůl, dívám se na pohádky, společně večeříme, dáváme si dárky. Nejsme věřící, do kostela nechodíme.