Jak probíhá školní maturita z angličtiny?

Nejlepší odpověď
Peta91

u nás tak, že na přípravu máš 15 minut a 15 minut pak hovoříš.
Vylosuješ si dané téma z okruhů co budete mít, plus k tomu dostaneš papír s článkem, který musíš přečíst a dole jsou otázky, na které během zkoušky odpovíš. A pak už jen hovoříš o daném tématu, ketré sis vylosoval, profesor se tě případně ptá na něco, co se toho týká.