vevinka007

Jak probíhá koupě koně?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak probíhá to , když se koupí kůň a co všechno bych musela vydat, abych si ho mohla koupit?Děkuju
Doplňuji:
hanulka: Ale kdybych byla plnoletá! A chci

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-probiha-priblizne-koupe-kone-co-se-deje-kdyz-se-za-urcitym-konem-prijedu-podivat-popripade-bych-si-ho-chtela-rovno

Zkuste se projít odpověď, před 20 dny odpovídala Bohemica a další.

Jak probíhá přibližně koupě koně ? Co se děje když se za určitým koněm přijedu podívat popřípadě bych si ho chtěla rovno

Stejně další dotazy, které souvisejí s koňmi, najdete v liště.

Další odpovědi
hanulka11

Nejsi plnoletá, tak ti koně nikdo neprodá........a ty už nechceš být slavná zpěvem?
Doplňuji:
a já chci-zavaž mi střevíček a hned .....

huxa

tak jak asi, dáš peníze, prodejce dá koňa a hotovo! :) easy

verca15

Co si to takhle najít na internetu?
Furt tady něco vkládáš, ale nepromyslíš si to! Jen taková rada: Nejdřív, když sem něco dáš, tak si to promysli, co napíšeš, protože je i k dispozici internet;)
Jinak pochybuji o tom, že ty se budeš o koníka starat! S koněm je těžká práce!
Než si pořídíš koně , promysli si to, protože později budeš litovat, že sis ho pořizovala!
Není to malé zvíře, potřebuje péči a zkušeného jezdce.
A koupě koně probíhá tak, že si můžeš i odzkoušet, což je samozřejmé a můžeš vlastně odzkoušet vše, co potřebuješ.
Podepíšeš smlouvu, ale to nevím :/
Popř. zaplatíš i přepravu za koně , pokud ti ho odvezou až domů a zaplatíš toho koně.
Nevím přesně jak to je! Ale nejdřív si prozkoušet, zaskákat, cválat klusat, jet na vyjížďku. Čistit a prozkoušet vše , co se dá :) , co má a nemá rád, jestli má nějaké ty zlozvyky, jestli kope/nekope, kouše/nekouše a tak ;)

Drap

Jestli chceš pořídit houpacího, tak stačí nastřádat potřebnou sumu a koně koupit. Nic víc nepotřebuješ.

hanulka11

nejprve si přečti zda máš předpoklady k dobrému chovu koně
http://vlastni­kun.pise.cz/33868-co-zajistit-pred-koupi-kone.html
a pak teprve lze uvažovat o jeho koupi a na to je potřeba dost peněz a kůň není hračka, kterou odložíš když nemáš chuť nebo čas se jím zabývat- na něj musíš mít čas pravidelně