huxa

Jak probíhá jízda na motorce v autoškole? to sedí instruktor za námi, nebo kde?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Podle současného zákona, ne zrovna dokonalého sedí instruktor pořád za tebou a motorka má pak jiné jízdní, fyzikální – alerodynamické vlastnosti než když jedeš sám.

Sám si na motorku sedneš až s když máš řidičský průkaz a pak zjišťuješ že se motorka chová jinak, než jsi byl dosud zvyklý a pak se divíš, že ležíš pod stromem, motorka na tobě a kolem tebe je 6 hasičů když se náhodou probereš.

Další odpovědi
terry

Instruktor sedí na tebou a má své řízení. Je to speciálně opravené.
Kamarád má autoškolu a učí i motorky.

honza19hk

instruktor sedí za tebou.Jen si dávej pozor abys ho neshodil.Zvláš´t u silnější motorky to jde poměrně snadno když pomalu pustíš spojku a prudce přidáš plyn.

cukrar

huxa, klidně na uzavřeném prostranství můžete řídit i sám…bez instruktora…
výuka ve městě i mimo jedině s instruktorem