pnk911

Jak probiha cesta do rakouska pomoci student agency?

Zdravim jedu po prve studentem do vidne, a zajimalo by me jak probiha cesta.
Bohuzel nemam OP, pas samozrejme ano a jak jsem se docetl je mozne jet i na nej.Zajimame jak probiha cesta, ukazuje se pas i pri ceste do vidne zamestnancum autobusu, hranice se projizdi nebo je kontrola ? diky za reakce

Odpovědi
arygnoc

vodiča (sprievodcu) autobusu zaujíma iba váš cestovný lístok.
kľudne môžete cestovať i bez dokladov (nedoporučujem), nikto to kontrolovať nebude (ani na hraniciach, ani si nevšimnete, že ste ich prekročili).