Michal Kole

Jak probíhá blokace platební karty na blokační telefonické lince banky? Jak si operátorka oveří, že volá majitel karty ?

Když zjistím na ulici, že nemám platební kartu, tak zavolám na telefonní blokační linku banky nebo infolinku banky a poprosím o přepojení, ale co když z hlavy nevím číslo platební karty ?

Nejlepší odpověď
brillant

Musíte alespoň základní parametry platební karty – druh, platnost, jméno majitele, rodné číslo a podobně.

http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­blokace+karty&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Doplňuji:

  • musíte znát…

Další odpovědi
sevos

Zeptá se na nacionále a podle toho si to ověří,je to vlastní zkušenost.