Kathie

Jak přivolat zpožděnou menstruaci?

Ještě nemám pravidelnou menstruaci,takže každý měsíc ji dostanu jinak.Minulý měsíc jsem ji dostala 16. a tento měsíc ještě nic.A potřebovala bych ji nijak vyvolat ,protože příští víkend jedeme na dovolenou a nerada bych ji dostala tam.Poradíte mi něco?

Odpovědi
anonym

Kdysi jsem řešila podobný problém. Zajdi si na gyndu, existují injekce, které mohou menstruaci posunout.

meTTax

Dobrý den,

mohu jen doporučit následující stránku, která se tímto zabývá.

http://www.se­xus.cz/posunu­ti-menstruace

Zůstávám s pozdravem.