Pavel1212

Jak připsat text do šablony

Který grafický program potřebuji (nebo jak to mám udělat jinak), abych do jedné šablony, kde je pozvánka na oslavu narozenin, mohl doplnit svůj vlastní text (o stejném typu písma, sklonu písma, barvy atd.)?

Odpovědi
arygnoc

Nepoužívam šablóny, mám vlastnú fantáziu.

Ale skúst epo jej otvorení resp. otvorení programu použiť klávesnicu F1, prípadne skúšajte, najčastejšie Nástroje alebo Úpravy.
Text sa dá väčšinou formátovať tým, že ho dáte do bloku a buď máte možnosti formátovania priamo v lište programu (neviem v akom programe to chcete robiť) alebo vo Formát (napr. vo Worde).

Skúšajte.