jirka F

Jak připravujete byt před očekávanou návštevou?

Odpovědi
Drap

d) žádný speciální neprovádím

Považuji za nesmyslné upravovat byt před návštěvou. A neni na to ani čas

Kepler

a) provedu standartní úklid

Abych zase nevypadal za úplného bordeláře. Navíc koupím, nebo připravím nějaké pohoštění. Záleží na vzácnosti návštěvy.

Lamalam

d) žádný speciální neprovádím

Začínám variantou D, ta se pak plynule promění v B, následuje A a končí to celodenním šůrováním podle C.

marci1

d) žádný speciální neprovádím

Pořádek v bytě se nedělá, ten se udržuje. 🙂

brillant

d) žádný speciální neprovádím

Mc Merkurion

c) byt se musí před návštěvou blískat čistotou

… chybí jiná odpověď: … já se někam uklidím, uklízí ženská …

suaeda

a) provedu standartní úklid

Když už opravdu návštěva nevyhnutelně musí přijít tak stačí standartní běžný úklid. Jinak razíme heslo: Nejlepší je setkat se s přáteli setkat ve veřejných prostorách tj. restaurace a kavárny. Neradi k někomu domu chodíme na návštěvy a neradi je doma přijímáme.

Honzin8

Tak jako připravuju. Já se snažím mít doma uklizeno tak nějak normálně pořád. Ale když má přijít návštěva, tak úklid řeším, to je jako jasný. Nechci si udělat ostudu :)

Vercule

Tak to je snad přirozený, ne? :D Já taky nejsem uklízecí magor, ale čisto doma teda mít musím :) Jinak hodně doma používám eko produkty, ty se mi osvědčily nejvíc.

Vikki.vivi

No, my doma máme jenom eko uklízecí produkty :) A musím říct, že z toho všeho, co jsem zkoušeli, jsou ty z alpik nejlepší.

jirka F

d)žádný speciální úklid neprovádím.

jirka F

je celé znění možnosti d) v anketě.

quentos

hm… „standartní“ a „blískat“ je taky dobrý :{/>

Kepler

Zas tak moc do té češtiny nerejpej, škodí ti to. A píše se „dobré“.