Tw!st

Jak připravit mraženou pizzu ?

Do mikrovlnky, nebo do trouby ? Na jak dlouho a na kolik stupňů ? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Dle návodu na výrobku Buď a nebo !

Další odpovědi
iceT

Radši do klasické trouby,návod na použití je na obalu výrobku.
Doplňuji:
při prvním setkání s mikrovlnkou a mraženou pizzou jsem z oné pizzy udělala šutr,že by se s ním daly rozbíjet hlavy.

www

Tuším, že v dTestu jsem se dozvěděl, že u podobných výrobků je často krajně nevhodné používat mikrovlny, mnohem lepší je nechat povolit v chladnici a poté připravit v klasické troubě.
Vlastní zkušenosti ale nemám.

briketka10

já dostala od ségry 2× žampionovou
dala normálně do MW na crisp volbu
a sledovala, jak se nabobtnává sýr a
tmavne těstíčko než z něj bude krusta
byly obě výborné :))
troubu nemám vše dělám jen v té MW :))

zzzzz

Některé nejsou v obyčejné mikrovlnce dobré, pokud nemá program pizza. Já ji dávám zmraženou přímo do trouby, troubu ani nepředehřívám. Přidávám si na ni sýr. Přeji dobrou chuť 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

klanova2

Také bych řekla, že do trouby. Můžete v létě zkusit i na gril. My jsme třeba zkoušeli tyto placičky http://www.gri­lykrby.cz/recep­ty-na-grilovani/grilovana-zelenina/kukuricne-placicky-na-grilu/ jsem zvědavá, jestli vám bude chutnat tak,jako nám.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

arygnoc

Jak připravit mraženou pizzu?

nikto nevie čítať?
no predsa vložením do mrazáku!
inak sa mrazená pizza urobiť nedá.