Lukas Kocis

Jak připojit více reproduktorů do dvou slotu?

Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká redukce abych mohl zapojit více reproduktorů, ovšem jsou starší a mají zapojení pomocí „drátků“ nevím jak jinak to popsat. Potřebuji redukci abych mohl že dvou slotu zapojit 6 reproduktorů. Děkuji
Doplňuji:
Já tomu právě že moc nerozumím, nejlepší by bylo kdyby jste mi na sebe dal kontakt třeba email nebo něco kde bych mohl poslat fotky aparatury.

Odpovědi
lexx

Bližší popis aparatury bude potřebný, jinak podstatný je výkon a hlavně impedance repráků, zapojením syst. „vrabčí hnízdo“ můžeš odpálit zesil.