vrchal

Jak připojit TV Panasonic Viera k síti ?

TV přístroj vidí router, ale není připojen k internetu. Notebook na stejném routeru s internetem pracuje. Co může být špatně ?

Nejlepší odpověď
cochee

Když vidí router, ale ne net, můžou být dva zádrhele: 1. v routeru je nastaveno filtrování klientů na základě MAC adresy – je třeba tam doplnit MAC adresu síťovky té Viery. 2. V televizi není nastavena adresa Internet Gateway, měla by to být adresa toho routeru na LAN straně. To neplatí, je-li zapnuto DHCP, v tom případě je adresa přidělena automaticky. Když tak pokračování přes Doplnění a Diskuzi.