ORION_

Jak připojit sluchátka k monitoru/TV ?

Ahoj,
mam menši problém. Nevím jak připojit sluchátka, ktere maji dva jacky (mikrofon+audio) k mému TV/monitor PC. Mam tento monitor: http://www.al­za.cz/23-6-samsung-t24d590ew-d1939703.htm?kam­pan=adpla_pro­dukty_lcd-monitory&gclid=CNf­isbyspcECFVDKtA­odalYASQ. na zadni strane monitoru/TV je vystup na sluchatka (R audio L). Kdyz jsem na PC tak mam zvuk v sluchatkach pres bednu PC, ale kdyz sem na TV tak to musim poslouchat přes reproduktory v monitoru, protože nevim jak je zapojit. Kdyz ty kabeli tam strkám do toho L a R tak to nic nedělá. Nevi někdo co s tim ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli jsi narval jack od sluchátek do cinche, tak jsi opravdu silný. To jsou vstupy do zesilovače. Výstup pro sluchátka je v prohlubni vlevo nad konektorem common interface. Podívej se do manuálu na stranu 21.

Další odpovědi
huxa

Protože to strkáš do kompozit videa-předchůdce hdmi, apod., není to výstup na sluchátka (jack), ale vstup videa (cinch).
Najdi nějaký jiný otvor.