Hammy

Jak připojit PC k TV ?

Můj PC má pouze DVI port, ale ne HDMI a TV zase jenom HDMI, ale ne DVI. Šlo by je propojit kabelem HDMI to DVI? A přenášel by se i zvuk, popř. jak toho docílit?
Doplňuji:
Mám DVI-I (Dual Link)

Nejlepší odpověď
huxa

Pomocí kabelu-
http://www.al­za.cz/premium­cor-dvi-hdmi-propojovaci-stineny-2m-d406820.htm
Ovšem existují tři typy DVI, nejlépe, kdybys ho vyfotil a dal sem fotku.
Být tebou, koupím lepší grafiku, je daleko jednodušší poté propojovat pouze přes HDMI a jeslti máš fullHD TV a počítač fungoval na nižším rozlišení, nemusela by zvládat fullHD.

Další odpovědi
Quimby

Potřebuješ redukci:http://www.czc­.cz/gembird-hdmi-dvi-1-8m-m-m/131678/produkt?q-c-2-f_1775702197=­sDVI+samec&q-c-0-f_1775702198=­sHDMI+A+samec&q-category-id=a9p424sj28­gmna3j17b8nhun­f5&q-c-1-f_1775702198=­sHDMI+A+samice
Nepřenášel by se zvuk, protože to DVI neumí.
Mohlo by jít připojit televizi klasicky jako reprák

anonym

Můžeš použít redukci DVI → HDMI (videosignál je týž).
Ale DVI neobsahuje audio – takže pro přenos zvuku musíš použít další kabel – z výstupu zvukovky (pravděpodobně stereojack) do audiovstupu TV (zřejmě cinch).
Doplňuji:
Pak můžeš použít třeba tuto redukci – http://www.czc­.cz/premiumcord-adapter-hdmi-a-dvi-d-m-f/65727/produkt – a kabel HDMI.
A – samozřejmě, jak jsem psal, ještě nějaký kabel pro zvuk.

bolak

Nic nevybírej a nekomponuj, prostě když se v tom nevyznáš, dělá se to tak že pošleš do krámu (e-shopu) e-mail, ve znění: „Mám tu a tu televizi a ten a ten monitor a potřebuji kabel kterým bych je mohl propojit.“ Tam na to kouknou a během 10 vteřin ti řeknou co si máš objednat. V případě že nebudeš vědět jak to zapojit, napíšeš jim znovu. Tak je to nejjednodušší.

T3NY

Stačí ti pouze kabel od monitoru (pokud na něj má televize zdířku) ;)