Tw!st

Jak připojit obrázek k videu ?

Dobrý den chci dát nějaká obrázek že půjde vidět na nějakým videu třeba pár vteřin. je to přesně tohle http://www.you­tube.com/watch?v=fjG9XZYG­Viw jak je ten kluk s kamením a jak FlyGun dal tomu kuchařovi ten memekomiks „děláš si ze mě prdel ?“ prostě myslím jen to jak mu tam přidal na 2 vteřiny ten černobílej obrázek, díky za odpovědi předem
Doplňuji:
Bedy: to umí i movie maker ? ten mám, mohl by si mi prosím říct jak se to dělá v movie makeru ? dík

Nejlepší odpověď
anonym

Skoro každá lepší střižna toto umí.

  • Sony Vegas
  • Adobe After Effect
  • Pinacle

Další odpovědi
Bedy

Prakticky každý editor vidí to umí – například Avidemux nebo VirtualDub či Windows Live Movie Maker.
Ke stažení na www.slunecnice.cz

mosoj

Movie Maker neumí přidat obrázek do obrázku ! Umí přidat pouze titulky.