klarkao

Jak připojit mobilní telefon Acer Liquid Z200 k počítači a přenášet soubory?

Mám tento telefon již delší dobu, ale nedaří se mi pomocí kabelu přenášet soubory, počítač ho jednoduše řečeno nevidí, ačkoliv jsem již nainstalovala nespočet ovladačů.. Děkuji za radu 🙂

Odpovědi
gecco

Neinstaluj nespočet, nainstaluj si tento – http://xdafir­mware.com/dri­vers/ADB-Driver/ADB-Driver-v1.4.2.zip .
😉
Pokud to i nadále nepůjde, je něco vadného – konektor telefonu, kabel, konektor počítače…

wendyX

K Vašemu dotazu přikládám kopii textu pro připojení mobilu Acer Z200 k počítači- přesně tak, jak je uvedeno v uživatelském manuálu- tedy:

Připojení k počítači:

Pokud chcete přenášet informace mezi
zařízením a počítačem (buď karta microSD ve
vašem zařízení nebo vnitřní paměť zařízení),
můžete zařízení připojit k počítači pomocí
dodaného kabelu USB.

1.Zapojte synchronizační kabel USB do
konektoru micro USB v telefonu.
2.Zapojte klientský konektor USB dostupného
portu USB v počítači.
3.Otevřete oznamovací oblast a zajistěte, aby u
metody připojení USB bylo uvedeno Připojeno
jako multimediální zařízení. Vaše zařízení
nyní bude k dispozici jako disk v průzkumníku
souborů počítače. Klepněte na položku Připojeno jako
multimediální zařízení pro zvolení jiné metody připojení včetně

Pouze nabíjení a Vestavěný CD-ROM.

Pozor!
Po zapnutí úložiště USB nebudete mít přístup k souborům na kartě microSD
nebo v aplikacích, jako je Galerie nebo Hudba.

Human

Po pripojeni USB kablu by sa mal mobil opytat na typ pripojenia, kde musis vybrat Synchronizacia medii (MTP). Ak sa to neopyta, tak to nastav manualne v nastaveniach (hladaj pod nazvom USB pripojenie a podobne).