nighe

Jak připojit iphone k placenému internetu a ne k wifi?

Na starém mobilu jsem měla placený internet pro případ, že bych nebyla v dosahu wifi.Ted jsem si ale koupila iphone a nějak mi nejde nastavit ten placený internet ,ale jde mi to jen přes wifi takže když nejsem v dosahu sítě tak mi internet nejde.Nevíte někdo jak si mám nastavit ten palcený internet? (Net v mobilu platím kreditem,takže mi každý týden z kreditu strhnou danou částku.Nemám žádný paušál nebo něco takového)

Odpovědi
huer159

Zdravím, nevím jak je to přesně u Iphonu ale bude to podobné jako u Androidu..
Myslím že by někde, kde je čas, baterie, šla jakoby vytáhnout ta lišta.. Zde potom jen klikněte na ,,mobilní data´´ :)