p-e-t

Jak připojit druhý harddisk?

Chci se zeptat, mám v počítači 2 harddisky, ale na počítači se mi ukazuje jen jeden a ukládá se mi vše jen na tenhle. Ten druhý tam vubec není :( Takže se ptám jak ho nějak připojit?? V PC sříni jsou oba do sebe zapojení a od toho druhého (který se mi neukazuje) je jeste kabel s malým vstupem nezapojený tak nevím. Předem díky za odpoveď ;)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Napiš mi raději na mail michal.kolesa@seznam.cz

Ono může být problémů více

Může to být šaptně zapojený, špatně nastavený BIOS, špatně naformátované, nesprávně zvolený souborový systém.

Je to SATA nebo PATA (tam se nastavovali ještě jumpery na disku a někdy se disky nedomluvili na jednom kabelu)