Jak připojit 3,5" SATA hdd disk do e-sata vstupu.

Mám multimediální přístroj, ke kterému jde připojit externí HDD. Má USB a E-SATA připojení. Když bych chtěl připojit klasický SATA hdd z PC přes konektor E-SATA, jak bude
vlastně tento hdd napájen?? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Napájení umožňuje jen zapojení pomocí e-SATAp, které s největší pravděpodobností nemáte (není obvyklé). K napájení by se musel použít nějaký externí zdroj. K připojení běžného disku budete ale potřeboval jiný kabel, než jaký používáte uvnitř počítače. (Se sata konektorem na jedné straně a e-sata na druhé)