NIČITEL

jak připojím wifi do stolního pc?

Dobrý den kupuji si stolní pc a nechce se mi předavat kvůli němu wifi (protože nemá podporu wifi a musí být propojen ořes kabel).Nenapadá něko nějaké levné řešení naoř.:nějaká anténa…
Doplňuji:
děkuji za odpovédi už jsem si našel nějaké to usb :)

Nejlepší odpověď
Funna

tehle věciček jsou plné netové obchody a jmenuje se to wi-fi prijímač…buď se připojují do slotu na základním desku, nebo přes USB…stačí si jen vybrat…ale já bych si vybrala stejně kabel protože ten je spolehlivý za všech okolností, rychlost a kvalita připojení wifi často kolísá…

Další odpovědi
mosoj

Kup si wifi do USB. V domácích podmínkách nemusíš mít žádné obavy o kolísání příjmu (takové kolísání aby jsi to poznal na práci).
Mám TV Smart připojenu přes wifi . Router je v suterénu TV o patro výše. Vše běhá tak jak má, včetně filmů V HD.
Doplňuji:
Ušetřilo mně to vrtání díry do stropu ( podlahy).