pofelimto

jak připevnit autobaterii?

Dobrý den chtěl sem se zeptat auto fiat bravo při výměně baterie potřebuju nějaký klíč na to abych mohl byterii odendat a znova připevnit nebo čím se to dělá aby byla připevněná?

Odpovědi
badisko

www.fiat-bg.com/Downlo­ads/Books/Bra­vo_Brava/1.6_16V­.pdf postaci sroubovak …mate tam i obrazek…a klic velikost neuvadeji …

mosoj

Ouvej, ouvej. Nebylo by lepší požádat nějakého zručnějšího známého.

SengSS

Je tam zápatka ( u některých i přeska na 10 klíč , a u origo baterky ještě ze strany se zašroubovávají přímo do baterky šrouby , včera jsem kamarádovy vyměňoval baterku právě na bravo 1,2 rv 2001 😉 …

honza19hk

Klíč na povolení svorek kabelů. Bývá to od 10 až do 13(dle typu auta) a bu´d klíč nebo šroubovák na oddělání toho držáku baterie.Nevím přesně jak je to u brava. Pozor,nevyzkratovat baterii.