evelinkajezu

Jak přimět syna 17 let k uceni aby nepropadl?

Doplňuji:
je na internate ,je chytry ale liny jak veš.

Nejlepší odpověď
anonym

Pošlete ho o prázdninách ke kopáčům, třeba mu to dojde

Další odpovědi
gecco

Nechat jej, ať si jako nedostudovaný vydělává…
😉

Agneta

Tak kombinace „chytrý, ale líný jako veš“ se mi stejně nějak nezdá…

Když máš ty v tom krátkém textu 7 chyb, tak si nic nenamlouvej.Tak snad mu to u továrního pásu bude vyhovovat. Kup mu k narozeninám krumpáč…:DDDDD

e1232851@trb

někdo musí dělat i rukama 😉

Awe

Jestli si myslíš že ho něčím donutíš tak si naivní…Každý svého štěstí strůjcem.

PS:Nabídni mu alkoholovou párty v bordelu za to když nepropadne, to je to jediné co ho teď bude zajímat

marci1

Bohužel to není tak jednoduché. pokud je líný, nechce se mu učit, ať jde přímo pracovat. Třeba ho to bude více bavit, než učení. 🙂

anonym

http://www.rou­ming.cz/upload/How_to_u­se_money.jpg

ReHu

Pokud mu nic nechybí, tak ho nedonutíš. Potřebuje motivaci.

evelinkajezu

Jo to by šlo,brigada at maka.

anonym

děda byl důlní geodet a jeho syn, tedy můj strýc se nechtěl učit, tak ho děda poslal na prázdniny někam do lomu, makal tam celé prázdniny, teď je z něj taky důlní geodet, každý den ráno byly doma prý cirkusy, pořád sliboval, že se už bude učit, ale děda nepovolil, dusil ho v lomu celé prázdniny, strýc prý chodil domů tak utahanej, že jen lehnul a spal, později udělal to samé svým dcerám, nebylo to do lomu, ale musely makat celé prázdniny v samce, vybalovaly tam zboží a i na kase byly, z jedné se stala docela dobrá fotografka,už má své studio a druhá ještě chodí na vysokou 🙂

evelinkajezu

Děkuji.:-D