mysa1

Jak přimět bývalou manželku, aby po devíti létech od vypršení lhůty splnila závazek z dohody o vypořádání 130 000 Kč ?

Jak přimět bývalou manželku, aby po devíti létech od vypršení lhůty splnila svou povinnost zaplatit mi 130 000 Kč, která vyplývá z dohody o majetkovém vypořádání, podepsané u advokáta před rozvodem, když to odmítá a tvrdí že už tak učinila? Vztahuje se na to promlčení?

Nejlepší odpověď
Mapel

Ano. Dvouletá promlčecí lhůta. Pokud by jste to vymáhal soudně, tak máte 10 let a exekučně doživotně. Teď už smolíček.

Další odpovědi
ivzez

Zkuste žalobu.
Ale pokud bývalá manželka namítne promlčení …