SimpleManCZ

jak primet andulku na prst

ahoj mam andulku, uz ma tak 3ctvrte roku a je to celkem chachar v pohode si vyleti z klece na palmu a blbne jenze se me porad boji umi si skocit jen na varecku a prstu se boji nevite jak ji primet aby se nebala ?

Odpovědi
Lutagame

dávej jí jídlo ty sám ráno odpoledne a večer jí věnuj 15 minut a nasyp si zrní mezi prsty a ona k tobě bude muset přijít postupně ji rukou hlaď a až se jí nebude bát dej jí prst k nohám a opatrně jí zatlač na břicho a ona si na prst vleze ale bude to chvíli trvat než jí to naučíš.

anonym

Andulka si postupně zvykne. Nejen že mi ty naše „přistávaly“ na prstu, ale i na rameni nebo na hlavě. Když jsem si jich nevšímala, tak mi pochodovaly z jednoho ramene na druhé a ozobávaly náušnice. Chce to čas a klidné pohyby, prostě ji nevylekej.

bolak

nemáš zarostlej nehet nebo tak něco?

hanayka

postupně.měla jsem andulky a delela jsem to tak ze sem se s ni pomalu zacala kamaradit kecat a venovat aspon nejakou tu chvilku času.Postupne se me prestala bát nechala se ode me hladit a podle toho kolik tomu dás casu ti sedne i na prst