kubik!

Jak přijít na heslo k operačnímu systému?

Mám operační systém Windows 7, kupovala jsem si ho rovnou s notebookem, tudíž jsem nedostala žádné CD nebo tak… Heslo k windowsům jsem měla na spodní straně svého notebooku. Bohužel se mi toto číslo smazalo, je možné ho dohledat někde jinde nebo se doptat podle mých údajů? Děkuji Vám všem za radu

Nejlepší odpověď
Bedy

Myslíte licenční klíč Windows? Pokud je nečitelný, stahněte si tuto utilitku, která Vám to ukáže.

Jinak věřím, že na notebooku mate recovery oddil – před načtením Windows držte jednu z horních Fkláves – mrkněte do manuálu nebo si to zadejte do Seznamu a ono Vám to vyjede – jestli je to F5 nebo F9 nebo jiná

Další odpovědi
cochee

To není heslo k operačnímu systému! Heslo je to, co zadáváme při startu Windows, někdy jej nezadáváme, je-li na PC jediný uživatelský účet a bez hesla. To, co je na spodní straně notebooku, je produktový nebo licenční klíč. Zjistíš jej vhodným programem, například Magical JellyBean Key Finder, stáhneš viz zdroj.

Zdroj: http://downlo­ads.pcworld.com/pub/new­/patches___dri­vers/utilities:_pat­ches___driver­s/KeyFinderIn­staller.exe

arygnoc

licenčný kľúč je uložený v súbore UNATTEND.TXT. – možno nájsť v recovery oddieli, resp. inštalačnom cd/dvd/iso.
na samotný počítač sa tento súbor neukladá!!!

Majkl95

No ale tak když si stáhne instalačku z uloz.to a použije vlastní klíč tak nic trestnýho nedělá ne? ;)

arygnoc

bedy:

ulozto by som nedoporučoval ako zdroj na získanie nelegálneho software – kto vie, čo je v tom za bordel (nie že by v samotných majkrosoftoch nebol), nehovoriac o pirátstve.

proste – pokiaľ má kubik legálnu kópiu, treba sa držať tej.
ak nie, treba ju zakúpiť.