terry

Jak přijímáte chválu?

Nejlepší odpověď
dudu

Okamžitě jsem ve střehu neboť to skoro jistě signalizuje vážné ohrožení rodinného rozpočtu.

Další odpovědi
hanulka11

s radostí

Drap

Většinou s rozpaky.

manon

Většinou tak jak je míněna – tu pronášenou upřímně s upřímnou radostí, tu pronášenou s kyselým obličejem s rezervou a bez té radosti :)

Já ještě na tuto otázku neodpovídala, tak jsem se mohla alespoň realizovat :)

anonym

S rozpaky. A to z jakéhokoliv nebo mnoha důvodů.

Protiva

Většinou s batohem, případně i s krabicí od bot.

sevos

Jako každý, rád.

pizlicka

s vděčností.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Dr.Axl,
Tiež mám „Zase onen neodbytně vtíravý pocit,“ už ma unavuje všade čítať „Otevřený dopis pro uživatele Dr.Axla“, zabráňte tomu vašou odpoveďou, prosím a určite vás viacerí pochválime za odvahu postaviť sa problému… Viete si predstaviť ten váš krásny pocit a náš kľud?

Sůwa

Většinou se musím pochválit sama, takže velmi srdečně a s radostí 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

:) barbakane, to se spis dockate konce sveta, nez odpovedi .. !
:)

  • iv-

annas

Iv, do konce světa není tak daleko. Navíc když se uživatelé dověděli informaci.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-poprve-vyuzijete-sluzeb-letiste-vaclava-havla

Dr.Axl Výhledově v listopadu do „teplých krajin“ a koncem roku na vánoční vizitu do Londýna. 🙂

Takž spíš se dočkáme času jako husa klasu.

anonym

A co když zlevněnou letenku nakonec využil někdo, na jehož nepřítomnost jste se tu nedávno zvědavě vyptávali?
Jak vidno, lépe nechat při dohadech, protože reálno je přece tak odtažité od vašeho iluzorního virtuálna.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-je-bolak-a-ocko-uz-jsem-je-tu-dlouho-necetla

anonym

ach jo .. vy na ty lzi jednou umrete .. nejdrive to byl ministr.., ted jste daroval nekomu letenku .. !! :)
sice slovickarite tak .., ze : coby ..kdyby … , ale verte mi, ze tohle by Vam nikdo neuveril . :) vy jste proste zase jen kecal a doufal, ze vse pujde do ztracena …
nezapomente se domluvit s ocko, at nam povypravi jak bylo na Lipne a vy nam pak " nenapadne " napiste, jak bylo v Londyne … !
:)
ach jo .. -iv-

annas

Ad iv, otázka zněla na chybějící 2 osoby, – viz odkaz, takže kdo z nich letenku dostal? Zmínila jsem se, že určité osoby nesleduji, i když umím číst …

„Jak vidno, lépe nechat při dohadech, protože reálno je přece tak odtažité od vašeho iluzorního virtuálna.“

Ano realita je jiná.....

anonym

:)) jo, tak to me nenapadlo ..
asi Dr. " prodal " tu zlevnenou letenku bolakovi .. ! :)
vidim to tak : nekde ji vyhral .., se slusnym ziskem ji bolakovi prodal .., a ten i na tohle pristoupil radsi, nez aby se tady porad rozciloval .. ! ..
zapomneli ale oba , ze na dovolenou nestaci jen nejaka levna letenka .., ale musi byt kacky i na pobyt a na cestu zpet .. ! .. bolak ale na to vsechno ma, tak snad se brzy vrati. ! :)

  • iv-

anonym

a kdyz chatujete se vsemi a na vsechno., tak proc neodpovite tomu Barb. na jednoduchou otazku, kdo Vam dal info o nehode ?
vy chranite zdroj, ale toho, koho s eto vsechno tyka.., tomu jste se ani za to vsechno ani neomluvil .. nebo ?
ja mu doporucim, az bude zdrav, aby se vydal na vylet do Prahy. :)

  • iv-

annas

Moje odpověď se posunula, takže opakuji… „nepřítomnost určitých osob mě nezajímá…“

Rozlišuji to, co je pro mě důležité a co není, na kom mně záleží a na kom nikoliv …

anonym

Kecáš,já žádnou zlevněnou nevyužiji,proto že jsem PN.

annas

jak lze vidět, rozlišuji mezi tím, co mám či nemám číst, na co mám či nemám reagovat, protože nepřítomnost určitých osob mě nezajímá.....

anonym

iv ,já mám čas i po konci světa.

pizlicka

neni to trestne,zverejnovat soukrome zalezitosti?