taxio

Jak přidělat zadní křídlo na Mitsubishi Galant?

Plánuji si koupit Křídlo pro Mitsubushi Galant, ale vůbec nevím, jak ho přidělat… Prosím poraďte…

Odpovědi
gepik

Přišroubovat. Křídla, co jsem viděl, měla už přichystané díry se závitem, myslím M6, a je potřeba stejně provrtat i zadní dveře.

venkovan

Pokud je certifikované, je u toho návod na použití a montáž.
Na STK kontrolují u přídavných nástaveb apod., logo zkušebny. měl jsem kdysi těžké problémy s ochranným rámem. Znak zkušebny bylo vyraženo na místě, kde se obtížně četl.
Dneska už rám nemám – na nové auto jsem ho nedal, raději si v terénu při otáčení dám pozor, než abych měl problémy s rozdrcenými boky chodce, když by se mi před auto připletl. Proto taky – raději schválený výrobek křídlo anebo nic.