turbanek

Jak přidělat stínící tkaninu na plot?

Našel jsem si zde stínící tkaninu na plot: http://www.levne-pletivo.cz/stinici-tkanina/ trošku se obávám jak tkaninu přichytit, aby se větrem nepotrhala..

Odpovědi
Drap

Možností máš několik pečlivě drátem k plotu, můžeš použít i popřípadě provázek. Šla by použít i kvalitní lepící páska nebo elektrikářské jednorázové plastové pásky na přichycení kabelů. Čím pečlivěji přichytíš, tím bude mít vítr menší šanci a tkanina déle vydrží.

Araxis

Máme jí taky a po vzoru sousedů jsme jí přidělaly klasickými žabkami na záclony.Drží stále.
Nwemusíte do ní dělat velké díry kvůli protáhnutí drátků nebo stahovacích proužků.

Sůwa

Přichytila jsem tkaninu drátky, ale musela jsem ji dát dvojitě, aby nebyla průhledná !!!