Georgo2010

Jak přidělat dřevěnou garnyž na panel, když se nedaří vyvrtat dostatečně hlubokou díru pro hmoždinku a lepidlo nepomáhá?

Nejlepší odpověď
led

Asi ste narazili na kovovú výztuž panelu. Vrtajte na inom mieste, nie v mieste prekladu. Pri dobrom vrtáku a príklepovej vrtačke, by diera v správnej hĺbke a veľkosti mala vzniknúť ako „jedna báseň“.

Další odpovědi
01Ricco

Led má pravdu, ale poptej se např. v nějaké půjčovně nářadí a půjč si vrták, kterým je možné vztat jak beton tak i ty železné armatury. Jo a zárověň si půjč i pořádnou vrtačku.

Sůwa

Pokud jsi při vrtání náhodou narazil na armaturu, stačí vrtat jen o kousek vedle, protože drát bude max.10mm. Jinak je možno na chvíli vyměnit vidiový vrták za vrták do kovu, ale ten se používá bez příklepu. Dnes jsou i u nás ke koupi kvalitní vrtáky, doporučuji zn.Joran (i vidiové), nebo Irwin.

Děda Louda

Nastřelit. Tedy přesněji řečeno nechat nastřelit.